cascaderpark.pl

KOCHANI WSPINACZE!

Park linowy czynny codziennie w pogodne dni:
– pn-pt w godzinach 13-19*
– sb-nd w godzinach 11-19*

*kasa biletowa czynna do godziny 18, z tras należy zejść do godziny 19

Zapraszamy do zakupu biletów bezpośrednio w parku lub online (z wyprzedzeniem) ze zniżką 10%!

Możliwość płatności kartą lub kodem BLIK.
Honorujemy kartę dużej rodziny (zniżka 10%)

KUP BILET ONLINE – OTRZYMAJ 10% RABATU

Przy zakupie biletów online otrzymujesz 10% rabatu na wszystkie usługi parku!
Zapraszamy do zakupu!

previous arrow
next arrow
Shadow
Slider

EVEREST

 1. Skok indiański
 2. Drabina Judasza / wejście
 3. Most birmański
 4. Wiszące młotki
 5. Złośliwe pętle
 6. Ruchoma beczka
 7. Trapezy równoległe + pętle
 8. Wiszące drabinki
 9. Drabina komandosa
 10. Trawers po sieci
 11. Miś Koala
 12. Drabina Judasza / zejście
 13. Tyrolka

ANNAPURNA

 1. Slackline
 2. Obręcze
 3. Rura kanalizacyjna
 4. Wyspy Salomona
 5. Kozica himalajska
 6. Ruchome belki
 7. Zjazd na talerzyku
 8. WC
 9. Beczka piracka
 10. Miszmasz
 11. Skok stulecia
 12. Wiszące ścianki
 13. Zjazd tyrolką
 14. Zjazd tyrolką

MANASLU

 1. Spacer po skrzyniach
 2. Worki do boksu
 3. Krzywe belki
 4. Ruchome belki
 5. Równoważnie
 6. Ścianka wspinaczkowa
 7. Grzbiety wielbłąda
 8. Poziome belki
 9. Deskorolka
 10. Labirynt
 11. Piłki
 12. Tyrolka Kamikadze
 13. Ruchoma drabinka
 14. Krzesło
 15. Tyrolka
 16. Tyrolka

LHOTSE

 1. Dziurawy most
 2. Skośne belki
 3. Trawers po sieci
 4. Most linowy
 5. Trapezy
 6. Złośliwe belki
 7. Pionowe liny
 8. Ruchoma kłoda
 9. Siatka rybacka
 10. Makarony
 11. Pętla – belka
 12. Strzemiona
 13. Zjazd na trapezie
 14. Zjazd na linie
 15. Pajęczyna
 16. Drabinka Judasza / zejście
 17. Tyrolka

MAKALU

 1. Wiszący falochron
 2. Most po kłodach
 3. Most z sieci rybackiej
 4. Wiszące drabiny
 5. Wiszące H
 6. Most nepalski
 7. IXY
 8. Trapezy
 9. Pionowe belki
 10. Beczka
 11. Dziurawy most
 12. Trawers po sieci
 13. Zjazd tyrolką

OPIS TRAS

EVEREST

EVEREST (8-12 m wysokości) król naszych tras zmusił już niejednego śmiałka do zejścia na ziemię. To propozycja dla tych, którzy mają dużo siły i odwagi. Zmierzycie się z drabiną komandosa – jedną z najtrudniejszych przeszkód w Polsce. Inne z nich to m.in. wiszące młotki, złośliwe pętle lub trawers po sieci. Trasa wymaga bardzo dużej sprawności fizycznej oraz doświadczenia w przejściach tras linowych. Wejście na trasę jest uwarunkowane zasięgiem ręki uniesionej do góry do 180 cm. Trzeba mieć minimum 9 lat, żeby wejść na nią z pomocą osoby dorosłej lub 12, żeby móc przejść drogę samodzielnie. Czas przejścia wynosi od 30 min do 1 godz 15 min (średnio 40 min). Odważysz się na zdobycie Everestu i pokonanie 13 niesamowitych przeszkód?

LHOTSE

LHOTSE (5-10 m wysokości) to najdłuższa z naszych tras. Zawiera 17 przeszkód i wymaga dużej sprawności fizycznej. W przypadku tej trasy to jednak nie siła jest najważniejsza, ale umiejętność utrzymania równowagi. Polecamy przede wszystkim dorosłym i młodzieży. Wejście na trasę jest uwarunkowane zasięgiem rąk wyciągniętych do góry na wysokość 170 cm. Na trasę wpuszczamy dzieci od 7 roku życia, którym pomagają osoby dorosłe. Czekają na Was trawers po sieci, huśtawki, sieć rybacka, trapez, zjazdy tyrolskie oraz wiele innych przeszkód wymagających dobrego wyczucia równowagi i umiarkowanej siły fizycznej. Czas przejścia wynosi od 40 min do 2 godz (średnio 1 godz). Podejmiesz wyzwanie?

MANASLU

MANASLU (3-6 m wysokości) to trasa dla nieco starszych dzieci oraz dla dorosłych, którzy pragną spróbować swoich sił w przejściach tras linowych. Składa się z 16 przeszkód, a czas przejścia wynosi od 30min do 1,5 godziny (średnio 45min). Na trasie czekają na Was złośliwe kule, równoważnia, deskorolka, dwa zjazdy tyrolskie i wiele, wiele innych. Jeśli szukacie rozrywki dla całej rodziny, Manaslu będzie dla Was idealna. Chcesz pokonać swój lęk wysokości i zdobyć doświadczenie w przechodzeniu tras w parku linowym? To dobry wybór dla Ciebie. Minimalny zasięg rąk wyciągniętych do góry wynosi 160 cm. Wstęp mają dzieci od 7 roku życia. Spróbujesz?

MAKALU

MAKALU (1,5-3,5 m wysokości) naszym najmłodszym gościom proponujemy przejście podstawowej trasy – Makalu. Minimalny wiek uczestnika to 6 lat. Wejście na trasę jest uwarunkowane zasięgiem rąk wyciągniętych do góry na wysokość 140 cm. Trasa składa się z 13 przeszkód, a czas jej przejścia wynosi około 30min -1,5 godz.(średnio 40 min). Przykładowe przeszkody, które można spotkać na tej trasie to: wiszące drabiny, trawers po sieci, beczka. Gwarantujemy spore emocje. Jeżeli chcesz zacząć przygodę z parkami linowymi od najmłodszych lat, to idealna trasa dla Ciebie. Dasz radę!

ANNAPURNA

ANNAPURNA (4-6 m wysokości) to trasa, która został otwarta 8.06.2023r. Wypróbuj zróżnicowane przeszkody, takie jak na przykład: obręcze, rura kanalizacyjna, kozica himalajska, boja, kibelek 🙂 lub tyrolka. Swoich sił będą mogli spróbować wszyscy od 7 roku życia. Ważne, żeby zasięg rąk wynosił 160 cm. Na przejście całej trasy przewidujemy około 50 minut. Trasę polecamy wszystkim średnio zaawansowanym/zaawansowanym. To będzie dobry wybór dla osób, które mają trochę doświadczenia w przechodzeniu tras w parkach linowych.

TYROLKA CASCADER*

Oferta specjalna dla poszukiwaczy nietuzinkowych przygód. Wejście po drabince i zjazd z wysokości kilkunastu metrów z pewnością na długo pozostaną w pamięci. Dasz się namówić? Zapraszamy wszystkich powyżej 8 roku życia i 55 kg.

TYROLKA 300*

Zjazd tyrolski o długości 300 m. Polecamy go zarówno dorosłym, jak i dzieciom powyżej 6 roku życia. Swobodny lot dostarcza ogromnej dawki adrenaliny. Przekonaj się o tym sam.

* W przypadku niesprzyjających warunków pogodowych (np. silnego wiatru) park zastrzega sobie możliwość odmówienia realizacji usług w postaci zjazdów tyrolskich.

0
  0
  Your Cart
  Your cart is emptyReturn to Shop