slide1 (1)

TRASY LINOWE

✆Rezerwacja: 885 525 000

W parku czekają na Was cztery trasy linowe o zróżnicowanym stopniu trudności oraz wysokości na których są umieszczone. Trasy przeznaczone są dla dzieci powyżej 7 roku życia, a także dorosłych. Pokonanie każdej z naszych tras zajmuje „wspinaczom” około 1 godziny.

Nasi instruktorzy z pewnością dobiorą odpowiednią trasę dla każdego z naszych gości.

 

Makalu (3m wys.)

Naszym najmłodszym gościom proponujemy przejście podstawowej trasy – Makalu. Minimalny wiek uczestnika to 7 lat. Wejście na trasę uwarunkowane jest zasięgiem rąk wyciągniętych do góry na wysokość 160 cm. Trasa składa się z 9 przeszkód, znajduje się na wysokości 3 m.,a czas jej przejścia wynosi ok. 50 min.

 

Manaslu (4,5m wys.)

Druga co do wysokości trasa, dla nieco starszych dzieci oraz osób dorosłych, pragnących spróbować swoich sił w przejściach tras linowych. Manaslu składa się z 17 przeszkód, a czas jej przejścia wynosi od 1 do nawet 2 godzin. Trasa znajduje się na wysokości 4,5 m. Minimalny zasięg rąk do góry uczestnika wynosi 160 cm. Na trasie czekają na Was złośliwe kule, równoważnia, deskorolka, dwa zjazdy tyrolskie i wiele, wiele innych. Jeśli szukacie rozrywki dla całej rodziny, Manaslu będzie dla Was idealna.

 

Cena przejścia 25zł ⨮ Kup bilet

 

Lhotse (10m wys.)

Lhotse, jako najdłuższa z naszych tras, zawiera 18 przeszkód i wymaga dużej sprawności fizycznej. Stworzona jest głównie dla młodzieży oraz osób dorosłych. Na wysokości 10 m. czeka na Was trawers po sieci, huśtawki, sieć rybacka, trapez, zjazdy tyrolskie oraz wiele innych mrożących krew w żyłach przeszkód.

 

Everest (15m wys.)

Jedyny i niepowtarzalny Everest. Król naszych tras niejednego śmiałka zmusił już do zejścia na ziemię. Trasa znajduje się na wysokości 15 m., składa się z 11 przeszkód i wymaga bardzo dużej sprawności fizycznej oraz doświadczenia w przejściach tras linowych. Wejście na trasę uwarunkowane jest zasięgiem ręki do wysokości 180cm. Na trasie nie zabraknie chwil zawahania, adrenaliny i strachu. Odważysz się na zdobycie Everestu

 

Cena przejścia 35zł ⨮ Kup bilet

 

Category: